ROZMOWA KWALIFIKACYJNA – WARSZTATY

Szukasz nowej pracy, idziesz na rozmowy do firmy rekrutacyjnej lub już do potencjalnego pracodawcy? Masz stres, nawet trochę się obawiasz? Rozumiem Cię, ale przestań się zamartwiać, bo dobrze trafiłeś! Naprawdę wiem jak i umiem Ci pomóc!

Rozmowa Kwalifikacyjna Warsztaty dla FB

WARSZTATY – PROFESJONALNA SYMULACJA ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ to wyjątkowa oferta dla tych, którzy może są już do niej w części przygotowani, ale chcą być pewni, że dostaną pracę, jaką sobie wymarzyli! Że to właśnie ich wybierze pracodawca z tej ostatniej skróconej listy kandydatów!

DLACZEGO NIKT INNY NIE ZAPEWNI CI TAK PROFESJONALNEJ SYMULACJI ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ?

- Posiadam niezwykle bogate doświadczenie rekrutera z poziomu różnych stanowisk menedżerskich (od menedżerów średniego szczebla, po menedżerów najwyższej światowej klasy, odpowiedzialnych za m.in. rynki Europy Centralnej oraz Wschodniej)

Osobiście prowadziłem setki procesów rekrutacyjnych dla przedstawicieli handlowych i menedżerów wszystkich szczebli zarządzania, od Area Sales Managerów, poprzez stanowiska Key Account Managera, Dyrektora Finansowego czy Marketingu, aż po stanowiska prezesów spółek i członków zarządu)

- W praktyce JAKO REKRUTER i PRACODAWCA przeszedłem wiele procesów rekrutacyjnych składających się z między innymi z:

Budowy profilu nowego stanowiska pracy i odpowiadającego mu profilu pracownika Kreacji ogłoszeń rekrutacyjnych

Przygotowania pakietów wynagrodzeń i innych benefitów dla rekrutowanych pracowników

Screeningu nadchodzących aplikacji i resume (CV)

Selekcji wybranych pracowników do kolejnego etapu procesu

- Wieloetapowych rozmów kwalifikacyjnych  

- Przygotowywania na potrzeby tych procesów rekrutacyjnych m.in. negocjacji płacowych,  testów i symulacji  

- Sam – jako PRACOWNIK – wielokrotnie także ubiegałem się o pracę, aplikowałem, brałem udział w ASSESMENT CENTER, a więc ZNAM ją z autopsji i ROZUMIEM jak WYGLĄDA sytuacja KANDYDATA ubiegającego się o nowe stanowisko pracy z perspektywy obu stron rekrutacyjnego stolika

- Jestem CERTYFIKOWANYM COACHEM, a więc DODATKOWO mogę pomóc Ci sięgnąć i wydobyć na użytek TWOJEGO  PROCESU REKRUTACYJNEGO, TWÓJ UNIKALNY POTENCJAŁ OSOBISTY, który ZECHCESZ potem ZAPREZENTOWAĆ rekruterowi czy potencjalnemu pracodawcy. Twoje najsilniejsze strony, kwalifikacje i umiejętności zagrają pełną mocą!

ZAPEWNIAM CAŁKOWITĄ POUFNOŚĆ!

KLIKNIJ by OPŁACIĆ UDZIAŁ w WARSZTATACH w CENIE 399 ZŁ POPRZEZ PayPal

lub

wpłać kwotę 399,- złotych na podane niżej konto, podając swoje imię i nazwisko Konto:  91 1030 0019 0109 8510 0063 0605

Po otrzymaniu wpłaty skonatktuję się z Tobą, by omówić szczegóły!

Cena ta obejmuje: Twoje uczestnictwo w warsztatach (8 godzin), ocenę Twojego CV pod kątem potencjalnych korekt, Twoją osobistą analizę SWOT, symulowaną rozmowę kwalifikacyjną na samych warsztatch, ocenę i analizę przebiegu tej rozmowy, wskazówki dotyczące korekty zachowań oraz dokumentów, coaching grupowy dotyczący przebiegu symulowanej rozmowy kwalifikacyjnej.

W rezultacie uzyskasz SAMOPOCZUCIE, które pozwoli Ci być opanowanym, skoncentrowanym, kreatywnym, pozytywnie nastawionym, wznoszącym się na szczyty swoich możliwości kandydatem, okazującym determinację, zaangażowanie, czyli wywołującym POZYTYWNE PROFESJONALNE WRAŻENIE na Twoim rozmówcy.

POCZUJESZ SIĘ jak NA PRAWDZIWEJ, AUTENTYCZNEJ ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ – nic nie będzie sztuczne, pełna symulacja rozmowy „od wejścia” do momentu „shake hands”, kontakt wzrokowy, kontakt słowny…itd

GOTOWOŚĆ NA STAWIENIE CZOŁA CELOWYM PROWOKACJOM ze strony prowadzącego rozmowę – KONTROLA NADMIERNEJ EMOCJONALNOŚCI czyli PYTANIA PROWOKACYJNE zmuszające Twoje EMOCJE do GALOPU i … POSZUKANIA (z moją wydatną pomocą) SPOSOBU PORADZENIA SOBIE Z NIMI w warunkach stresu rozmowy kwalifikacyjnej - ….. nie ujawniam tych pytań tutaj, bo są to pytania, które mają Cię zaskoczyć w trakcie naszego spotkania, sprowokować (początkowo) Twój niepokój, nerwowość byś chwile później nauczył się nad nimi panować

POZBĘDZIESZ się GESTÓW, ZACHOWAŃ, które mogą niekorzystnie wpłynąć na Twoją ocenę przez prowadzących rekrutację. Język TWOJEGO ciała to część Ciebie, nie jest łatwo go zmienić, można jednak – przy pewnej determinacji – znaleźć sposoby, by zapanować nad niektórymi z nich.

NIE OBIECUJĘ ZŁOTYCH GÓR, lecz BARDZO RZETELNIE PRZYGOTOWANE i WYKONANE Z RZEMIEŚLNICZĄ PASJĄ PRÓBNE ROZMOWY KWALIFIKACYJNE, które NIE TYLKO ZWIĘKSZĄ TWOJE SZANSE w trakcie kolejnego spotkania o pracę, ale także OTWORZĄ TWOJE HORYZONTY na DALSZE ETAPY ZAWODOWEJ KARIERY!

Adam Kapusta

Jeśli masz pytania lub ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych warsztatów, a także mojej oferty możesz skorzystać z maila: adam@adamkapusta.pl lub telefonu +48 607 291 370

Inne wpisy:

Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie

Zamknij