Profesjonalna symulacja rozmowy kwalifikacyjnej

Mieszkasz w Dubaju i szukasz nowej pracy, idziesz na rozmowy do firmy rekrutacyjnej lub już do potencjalnego pracodawcy? Masz stres, nawet trochę się obawiasz? Rozumiem Cię, ale już się dalej nie martw, bo dobrze trafiłeś!


Profesjonalna symulacja rozmowy kwalifikacyjnej to moja wyjątkowa oferta dla tych, którzy być może są już nieżle do niej mentalnie i merytorycznie przygotowani, ale chcą poziom swojej pewności podnieść do maksimum!

Chcą być pewni, że dostaną pracę jaką sobie wymarzyli! Że to właśnie ich wybierze pracodawca z tej ostatniej skróconej listy kandydatów!

DLACZEGO NIKT INNY NIE ZAPEWNI CI TAK PROFESJONALNEJ SYMULACJI ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ?

- Posiadam niezwykle bogate doświadczenie rekrutera z poziomu różnych stanowisk menedżerskich (od menedżerów średniego szczebla, po menedżerów najwyższej światowej klasy, odpowiedzialnych za m.in. rynki Europy Centralnej oraz Wschodniej)

Osobiście prowadziłem setki procesów rekrutacyjnych dla przedstawicieli handlowych i menedżerów wszystkich szczebli zarządzania, od Area Sales Managerów, poprzez stanowiska Key Account Managera, Dyrektora Finansowego czy Marketingu, aż po stanowiska prezesów spółek i członków zarządu)

- W praktyce JAKO REKRUTER i PRACODAWCA przeszedłem wiele procesów rekrutacyjnych składających się z między innymi z:

Budowy profilu nowego stanowiska pracy i odpowiadającego mu profilu pracownika Kreacji ogłoszeń rekrutacyjnych

Przygotowania pakietów wynagrodzeń i innych benefitów dla rekrutowanych pracowników

Screeningu nadchodzących aplikacji i resume (CV)

Selekcji wybranych pracowników do kolejnego etapu procesu

- Wieloetapowych rozmów kwalifikacyjnych  

- Przygotowywania na potrzeby tych procesów rekrutacyjnych m.in. negocjacji płacowych,  testów i symulacji  

- Sam – jako PRACOWNIK – wielokrotnie także ubiegałem się o pracę, aplikowałem, brałem udział w ASSESMENT CENTER, a więc ZNAM ją z autopsji i ROZUMIEM jak WYGLĄDA sytuacja KANDYDATA ubiegającego się o nowe stanowisko pracy z perspektywy obu stron rekrutacyjnego stolika

- Jestem CERTYFIKOWANYM COACHEM, a więc DODATKOWO mogę pomóc Ci sięgnąć i wydobyć na użytek TWOJEGO  PROCESU REKRUTACYJNEGO, TWÓJ UNIKALNY POTENCJAŁ OSOBISTY, który ZECHCESZ potem ZAPREZENTOWAĆ rekruterowi czy potencjalnemu pracodawcy. Twoje najsilniejsze strony, kwalifikacje i umiejętności zagrają pełną mocą!

ZAPEWNIAM CAŁKOWITĄ POUFNOŚĆ!

Sugerowana ilość sesji (sprawdzona poprzez dotychczasowe doświadczenia) to 4 spotkania, choć już od pierwszej sesji zaczyna się pełna 100%-wa symulacja.  Moje przygotowanie na podstawie Twojego CV oraz parametrów stanowiska pracy na które aplikujesz jest już wliczone w cenę sesji (a poświęcam na nie zwyczajowo ok. 1,5 godziny).

Cena jednej-pierwszej sesji trwającej 75-90 minut to 600,- AED.
Kolejne sesje (2-4) to inwestycja 400,- AED.
Pakiet, czyli 4 SESJE to inwestycja 1500,- AED

Podsumowując cena ta obejmuje: moje przygotowanie do sesji, ocenę Twojego CV, listu motywacyjnego, osobistą analizę SWOT kandydata, symulowaną rozmowę kwalifikacyjną, ocenę przebiegu tej rozmowy, wskazówki dotyczące korekty zachowań oraz dokumentów, miedzy-sesyjny coaching kariery.

Na życzenie zapewniam referencje osób, które już skorzystały z tej usługi SYMULOWANEJ ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ.

OTO TWOJE REALNE KORZYŚCI

 - SPRAWDZONE i PRZEANALIZOWANE CV odpowiadające obowiązującym standardom i nowoczesnemu formatowi. Analizuję Twoje CV kilka dni przed symulacją

- Jesteś traktowana(y) INDYWIDUALNIE – z uwzględnieniem pełnej charakterystyki Twojej dotychczasowej kariery zawodowej oraz pożądanego stanowiska pracy

- W trakcie, przed i po symulacji Twojej rozmowy otrzymujesz informację zwrotną, moją UCZCIWĄ, ASERTYWNĄ i kreatywną opinię na temat jej przebiegu, poznajesz swoje plusy i minusy, otrzymujesz wskazówki do ewentualnej korekty

SAMOPOCZUCIE, które pozwoli Ci być opanowanym, skoncentrowanym, kreatywnym, pozytywnie nastawionym, wznoszącym się na szczyty swoich możliwości, okazującym determinację, zaangażowanie, czyli wywołującym POZYTYWNE PROFESJONALNE WRAŻENIE na Twoim rozmówcy

UNIKALNA, WYKREOWANA przeze mnie PRZESTRZEŃ. Jestem empatyczny i jako coach nie oceniam dlaczego jesteś taki czy inny, lub dlaczego coś potrafisz a czegoś nie. Z góry zakładam, że masz potencjał i wspieram Cię w jego jeszcze lepszym wykorzystaniu, w kontekście kariery zawodowej.

SPOTYKAM SIĘ Z TOBĄ bo chcę CI POMÓC, DORADZIĆ, byś mógł ZMIENIĆ bieg Twojej kariery i ZAWALCZYĆ o TWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ, nie oglądając się WSTECZ

- Podobnie jak w mojej pracy coacha ważne jest by w trakcie spotkania Klient czuł się swobodnie – stres towarzyszący spotkaniu to jedno, a swoboda Twojej wypowiedzi i spokojna głowa to drugie – podpowiem jak ten STAN SWOBODY i ROZLUŹNIENIA osiągnąć

DOSKONAŁE PRZYGOTOWANIE SIĘ DO SYMULOWANEJ I RZECZYWISTEJ ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ - Podpowiedzi (formalne i nieformalne) przed TWOJĄ najpierw SYMULOWANĄ, a PÓŹNIEJ RZECZYWISTĄ  rozmową kwalifikacyjną, które będą uzależnione i  dobrane do tego na jakie stanowisko pracy aplikujesz, zestaw możliwych pytań i odpowiedzi, „Dress code” – czyli podpowiedzi co do sposobu ubrania się i wyglądu odpowiedniego do spotkania i rozmowy „o pracę” (z uwzględnieniem typu branży w ramach której aplikujesz)

POCZUJESZ SIĘ jak NA PRAWDZIWEJ, AUTENTYCZNEJ ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ – nic nie będzie sztuczne, pełna symulacja rozmowy „od wejścia” do momentu „shake hands”, kontakt wzrokowy, kontakt słowny…itd

TWOJA GOTOWOŚĆ do STAWIENIA CZOŁA PYTANIOM i zagadnieniom klasycznie pojawiającym się w każdej rozmowie o pracę – sekwencja klasycznych pytań pojawiających się na rozmowie kwalifikacyjnej,  typowe pytania o karierę zawodową, o edukację, przyczyny zmiany pracy,  itd.

GOTOWOŚĆ NA STAWIENIE CZOŁA CELOWYM PROWOKACJOM ze strony prowadzącego rozmowę – KONTROLA NADMIERNEJ EMOCJONALNOŚCI czyli PYTANIA PROWOKACYJNE zmuszające Twoje EMOCJE do GALOPU i … POSZUKANIA (z moją wydatną pomocą) SPOSOBU PORADZENIA SOBIE Z NIMI w warunkach stresu rozmowy kwalifikacyjnej - ….. nie ujawniam tych pytań tutaj, bo są to pytania, które mają Cię zaskoczyć w trakcie naszego spotkania, sprowokować (początkowo) Twój niepokój, nerwowość byś chwile później nauczył się nad nimi panować

POZBĘDZIESZ się GESTÓW, ZACHOWAŃ, które mogą niekorzystnie wpłynąć na Twoją ocenę przez prowadzących rekrutację - OBSERWACJA przez prowadzącego – możliwość użycia VIDEO REJESTRACJI.

Język TWOJEGO ciała to część Ciebie, nie jest łatwo go zmienić, można jednak – przy pewnej determinacji – znaleźć sposoby, by zapanować nad niektórymi z nich.

NABĘDZIESZ pewności w POSŁUGIWANIU SIĘ JĘZYKIEM ANGIELSKIM w warunkach stresu rozmowy rekrutacyjnej - Cała rozmowa, bądź jej fragmenty może się odbyć w jęz. angielskim, zgodnie z Twoim zapotrzebowaniem.

NIE OBIECUJĘ ZŁOTYCH GÓR, lecz BARDZO RZETELNIE PRZYGOTOWANE i WYKONANE Z EMPATYCZNĄ PASJĄ PRÓBNE ROZMOWY KWALIFIKACYJNE, które NIE TYLKO ZWIĘKSZĄ TWOJE SZANSE w trakcie kolejnego spotkania o pracę, ale także OTWORZĄ TWOJE HORYZONTY na DALSZE ETAPY ZAWODOWEJ KARIERY!

Czy stać Cię na to by nie spróbować zrobić kolejny krok w Twojej karierze, w Twoim osobistym rozwoju? 

Niezależnie od Twoich decyzji życzę Ci samych sukcesów w życiu prywatnym i w pracy zawodowej!

Adam Kapusta

Jeśli masz pytania lub ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na temat mojej oferty możesz skorzystać z maila: adam@adamkapusta.pl lub telefonu + 971 55 77 07 057

Inne wpisy:

Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie

Zamknij