NEWSLETTER

Zapisz się na mój NEWSLETTER klikając poniższy przycisk

lub poczekaj 5 sekund aż pojawi się TU odpowiedni formularz

 NEWSLETTER

     Jeśli – podobnie jak ja - szukasz w swoim życiu INSPIRACJI i MOTYWACJI do dokonania pewnych zmian, które są przecież  integralną częścią życia każdego z nas, to dobrze trafiłeś.

Być może dodatkowo interesuje Cię tematyka mojego bloga Twoja Osobista Zmiana i tego, co robię zawodowo: coaching, mentoring, szkolenia i warsztaty – rozwój osobisty, moja książka na ten temat czy prezentacje publiczne. 

Postaram się byś znalazła i znalazł to czego szukasz w materiałach, które dopóki sobie tego życzysz, będę do Ciebie przesyłał.

      Będą to infromacje dotyczące rozwoju osobistego, skutecznych i pozytywnych zmian w jednym z obszarów Twojego życia. Może to być krótki post, fragment mojej książki (którą powoli kończę pisać), a także e-book czy krótki film video, albo jakieś inspirujące narzędzie, pomagające w pracy nad zmianą osobistą.

 Kliknij tutaj    NEWSLETTER    by się nań zapisać,

      Niektórzy mówią, że poszukiwanie inspiracji i motywacji w naszym życiu to teraz nowa moda. Nawet jeśli jest w tym trochę prawdy, to dużo ważniejsze wydaję się to, że w nas samych rośnie świadomość i potrzeba samorozwoju, potrzeba wprowadzania w życie zmian, które poprawią jakość naszego życia.

      Sprawdź proszę czy spełnię twoje oczekiwania co do poziomu treści, siły inspiracji i motywacji, zawartych w narzędziach, którymi chcę się posługiwać, a które mogą się Tobie przydać w doskonaleniu siebie, w podnoszeniu swojego osobistego komfortu życia. Jeśli nie zdam egzaminu i uznasz, że nie chcesz nic ode mnie otrzymywać – skreślisz mnie – tak samo łatwo jak zrobiłeś to dziś zapisując się na listę. Czy to uczciwa propozycja?

     Dziękuję za Twoje zainteresowanie tym co robię i moim newsletter’em Twoja Osobista Zmiana! Ono wiele dla mnie znaczy i wierzę, że w jakiś sposób będę mógł się Tobie odwdzięczyć.

     Pozdrawiam, życzę wszelkich sukcesów i do usłyszenia, a może i…do zobaczenia!

 Adam Kapusta

Inne wpisy:

Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie

Zamknij