LETNI LIFE COACHING – WARSZTATY

Lato w pełni!
Znów będziesz mieć trochę wolnego czasu dla siebie!  Jak ten czas wykorzystać, by oprócz opalenizny (ta szybko przecież zniknie!) zdobyć w tym czasie coś TRWAŁEGO, coś co przyda się Tobie na KOLEJNE, DŁUGIE LATA TWOJEGO ŻYCIA?

JUŻ DZIŚ ZAPLANUJ I ZADBAJ O SWOJĄ BEZSTRESOWĄ JESIEŃ 2015 I RÓWNIE BEZSTRESOWĄ DŁUGOTERMINOWĄ PRZYSZŁOŚĆ! WEŹ JĄ PO PROSTU W SWOJE RĘCE i ZAPLANUJ Z ZIMNĄ KRWIĄ! Z WYRACHOWANIEM GODNYM NAJLEPSZEGO STRATEGA!

Nie czekaj aż coś się w Twoim życiu „sypnie”, aż dojdziesz do ściany, a emocje, stres i frustracja sięgną zenitu. A kiedyś tak się stanie. Każdy przez to przechodzi, tyle, że NIELICZNI z nas decydują się na to by już dziś, z wyprzedzeniem przygotować się na czas tych najtrudniejszych wyzwań.

WARSZTATY „LETNI LIFE COACHING” to DOSKONAŁA SZANSA, by nie oglądając się na rozwój wypadków WYPRACOWAĆ WŁASNĄ STRATEGIĘ SUKCESU, a jednocześnie PLAN DZIAŁANIA na tzw. „gorsze czasy”. 

Dzięki temu, że przygotujesz tę startegię oraz plan zawsze, naprawdę zawsze łatwo znajdziesz odpowiedź na to pojawiające się nagle, w najmniej pożądanym momencie Twojego życia – jak „jeździec znikąd” – często wręcz zwalające z nóg i paraliżujące wszelkie działania…

PYTANIE   =>    CO DALEJ? 

A to pytanie zadaje sobie 99% moich Klientów! Jednak gdy pojawiają się u mnie na warsztatach o których czytasz, czy też na indywidualnej sesji coachingowej, bywają spóźnieni o 2-3 lata, a czasem o dużo więcej!!! W rozmowie ze mną szczerze przyznają, jak trwali w swoim marazmie – byli pasywni – i tę unikalną możliwość bycia gotowym na starcie z KOLEJNYM ŻYCIOWYM TSUNAMI po prostu przegapili. Ale TY nie musisz! Ty NIC NIE MUSISZ, ale MOŻESZ WSZYSTKO! NIKT INNY NIE PODEJMIE ZA CIEBIE TEJ BARDZO KONKRETNEJ DECYZJI…

= > ZOSTAJĘ TAM GDZIE JESTEM DZISIAJ albo CHCĘ DOKONAĆ W MOIM ŻYCIU JAKIEJŚ ISTOTNEJ ZMIANY! 

JAKĄ DECYZJĘ PODEJMIESZ?


PROGRAM WARSZTATÓW oraz TWOJE KORZYŚCI

1. Przeprowadzisz DIAGNOZĘ Twojej obecnej Sytuacji Życiowej
2. Ustalisz, CO KONKRETNIE i JAK chcesz ZMIENIĆ!
3. KONSEKWENTNIE wyznaczysz CELE Twojego działania!
4. Precyzyjnie OKREŚLISZ Twój OSOBISTY POTENCJAŁ (potrzebny do     realizacji tych celów)!
5. Nakreślisz Twój Osobisty PLAN DZIAŁANIA!
6. Dowiesz się JAK POKONYWAĆ POTENCJALNE PRZESZKODY I     OGRANICZENIA!
7. Poznasz proste techniki AUTO-MOTYWACJI i AUTO-INSPIRACJI!

 => Z warsztatów wyjdziesz, jako ktoś zupełnie INNY, GOTOWY OSOBIŚCIE REŻYSEROWAĆ SWOJE ŻYCIE!

=> NABIERZESZ DUŻEJ PEWNOŚCI SIEBIE I PRZEKONANIA CO DO SŁUSZNOŚCI SWOICH POCZYNAŃ!  

=> Opracujesz JEGO ODNOWIONĄ, ŚWIEŻĄ i POZYTYWNĄ WIZJĘ! => ROZPOCZNIESZ bądź będziesz kontynuować SWOJĄ DROGĘ do REALIZACJI TWOICH MARZEŃ, PEŁEN NOWEJ ENERGII, która STALE BĘDZIE CIĘ OD TERAZ NAPĘDZAĆ!

==> CENA WARSZTATÓW ==> 349,-*

* wszystkie ceny brutto w złotych polskich
(Paypal, karta kredytowa lub przelew)

Skorzystaj z przycisku „WYKUP WARSZTATY LETNI LIFE COACHING w PAYPAL” ponżej lub Wpłać kwotę 349,- złotych na podane niżej konto, podając swoje imię i nazwisko Konto:  91 1030 0019 0109 8510 0063 0605

WYKUP WARSZTATY LETNI LIFE COACHING!

SKONTAKTUJĘ SIĘ Z TOBĄ WKRÓTCE PO REJESTRACJI!

WSZELKIE PYTANIA kieruj na adres: adam@adamkapusta.pl Prowadzący WARSZTATY = > Certified Coach ICC – Adam Kapusta

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z COACHINGU

Do zobaczenia na WARSZTATACH! Adam Kapusta

Inne wpisy:

Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie

Zamknij