Klienci

        

 Wszystkich moich Klientów – tak firmy jak i osoby prywatne – łączy jedna wspólna i godna podziwu cecha

CHĘĆ DOKONANIA ZMIANY

Niektórzy z nich posiadają na swym koncie wiele sukcesów czy powodów do satysfakcji. Inni z kolei odczuwają silne powody do niezadowolenia i frustracji.

I jedni i drudzy, w pewnym momencie swojego życia i w określonych obszarach swojego życia, bądź też w ważnych obszarach działania swojej firmy odkrywają pewien DEFICYT.

W firmach te kluczowe obszary to najczęściej: sprzedaż, marketing, finanse czy też zespoły ludzkie.

Te obszary u osób prywtanych to między innymi: finanse, kariera zawodowa, miłość, relacje osobiste, zdrowie, rozwój osobisty, wypoczynek i czas wolny.

Dlatego – mimo tego, że opisałem zawody moich klientów poniżej – to co prawdopodobnie najbardziej upodabnia ich do Ciebie to:

  • NIEZADOWOLENIE z OBECNEJ SYTUACJI 
  • POSZUKIWANIE NOWYCH ŚCIEŻEK ROZWOJU
  • POPRAWIANIE RELACJI OSOBISTYCH
  • CHĘĆ ODNALEZIENIA i WYKORZYSTANIA SWOJEGO NAJLEPSZEGO POTENCJAŁU
  • CHĘĆ POZBYCIA SIĘ JAKIEGOŚ UCIĄŻLIWEGO ASPEKTU ŻYCIA OSOBISTEGO lub ZAWODOWEGO
  • POSZUKIWANIE ODPOWIEDZI NA PYTANIE - „Co dalej…?”

W tradycyjnym ujęciu  niektórzy moi klienci to po prostu: biznesmeni, osoby prywatne, menedżerowie każdego szczebla zarządzania, pracownicy firm prywatnych i państwowych, sprzedawcy, księgowi, lekarze, dentyści, prawnicy, osoby terminalnie chore, rzucający nałogi i uzależnienia. Osoby wolnych zawodów. I wiele, wiele innych.

     Kiedy pracuję z Klientem to po prostu z nim jestem. W 100%. To jest podstawa mojego coachingu, a jednocześnie gwarancja sukcesu mojego Klienta. Pełne sto procent mojej uwagi, mojego aktywnego skupienia, mojego głębokiego słuchania poświęcone jest Tobie i tylko Tobie. Poczujesz to od razu, na początku naszego spotkania. Być może, dlatego będziesz chciał ze mną pracować, bo nikt jeszcze i nigdy dotąd nie poświęcił Ci tyle uwagi. Umów się na pierwsze, ok. godzinne spotkanie i sprawdź, jakie to uczucie. Jako coach jestem tylko dla Ciebie, słucham, pytam, nie oceniam, nie przyklejam etykietek. Akceptuję Cię takim jakim jesteś z całym potencjałem, który w sobie nosisz. 

    Czy jesteś gotowy na spotkanie? Zapraszam!

Te firmy – mięzy innymi – już mi zaufały! Twoje logo też może się tu znależć!

Zaufal mi

Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie

Zamknij