GŁOS WEWNĘTRZNY – MÓJ WRÓG, MÓJ PRZYJACIEL

ZAMIAST GO BEZKRYTYCZNIE I BEZREFLEKSYJNIE SŁUCHAĆ NAUCZ SIĘ Z NIM ROZMAWIAĆ!

Poznaj tajniki skutecznego zdobywania WIĘKSZEJ PEWNOŚCI SIEBIE, budowania Twojej ASERTYWNOŚCI, WIARY WE WŁASNE SIŁY oraz SATYSFAKCJONUJĄCEGO ŻYCIA – TAKIEGO NA JAKIE ZASŁUGUJESZ!

 DOWIEDZ SIĘ SKĄD CZERPAĆ WŁASNĄ MOTYWACJĘ I JAKIMI METODAMI SIĘ INSPIROWAĆ, BY ENERGIA PRZYSZŁYCH SUKCESÓW ZACZĘŁA CIĘ NAPĘDZAĆ JUŻ DZIŚ!

KLIKNIJ PONIŻSZE ZDJĘCIE. ZASTANÓW SIĘ NAD TYM, KTÓRE Z PONIŻSZYCH EMOCJI ZDARZA CI SIĘ PRZEŻYWAĆ!

Głos wenetrzny i skutki MAIN 1      Głos wewnętrzny, a właściwie jego negatywny ton, potrafił już niejednemu zrujnować życie.

     Obniża poczucie własnej wartości, osłabia lub wręcz powoduje brak asertywności, wiary w siebie. Gada do Ciebie w najmniej oczekiwanym momencie, sieje zamęt i pozbawia Cię codziennej radości życia. Tak nie powinno być, prawda?      

Psychologia wraz z psychiatrią notują nie tylko stany depresji, ale również wiele przypadków samobójczej śmierci, do których doprowadziło DŁUGOTRWAŁE DZIAŁANIE tego niechcianego i niepożądanego suflera, który w najlepszym przypadku wierci Ci dziurę w brzuchu, a w tych skrajnych przypadkach może zaprowadzić do radykalnego pogorszenia jakości i satysfakcji czerpanej z życia, a w końcu do jego destrukcji.      

Jeśli pozwolisz mu zbyt długo karmić Cię jego negatywizmem, może się zdarzyć, że zabrniesz w ślepą uliczkę, z której trudno będzie powrócić. Ten wewnętrzny wróg potrafi – tak jak rdza – powoli wżerać się w Twoją zdrową przecież psychikę i w końcu zmienić ją w rozdygotany wrak i kupę rdzy.      

Z pewnością tego nie chcesz, ani dla siebie, ani dla nikogo Ci bliskiego! Dlatego spokojnie się zastanów czy jednak nie warto nad tym dyskomfortem Twojego życia popracować, ponieważ istnieją – na szczęście – liczne strategie, techniki i metody działania, które pozwalają skutecznie okiełznać ten negatywny wewnętrzny dialog, kontrolować, a także (a to już bonus dodatkowy) zmienić go w konstruktywny i inspirujący głos auto-wsparcia i wewnętrznej motywacji.      

Jak go zmienić? Jak go okiełznać? Jest taki nieprzewidywalny! Uderza znienacka i to często w trudnym dla Ciebie momencie! W jaki sposób nałożyć mu kaganiec normalności? Jak go skutecznie wykorzystać, by z wroga zmienił się w Twojego przyjaciela?

NEGATYWNY GŁOS WEWNĘTRZNY, TEN WEWNĘTRZNY KRYTYK, czy jak go tam zechcemy nazwać – to AUTENTYCZNA CHOROBA XXI WIEKU.

     Wiele osób, kobiet i mężczyzn i to bez względu na wiek, status społeczny czy zawodowy doświadcza współcześnie jego destrukcyjnego działania.      

WARSZTATY pod tytułem „GŁOS WEWNĘTRZNY – MÓJ WRÓG, MÓJ PRZYJACIEL” – to propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą z tą przypadłością zawalczyć.      

Na warsztatach poznasz techniki zmiany NEGATYWNYCH MYŚLI w POZYTYWNE. Zdobędziesz kontrolę nad swoim UMYSŁEM i WEWNĘTRZNYM GŁOSEM, które poprowadzą Cię do WIĘKSZEJ PEWNOŚCI SIEBIE, do WYŻSZEJ SAMOOCENY, do WIĘKSZEJ ASERTYWNOŚCI, do SKUTECZNIEJSZEGO i PEŁNEGO SATYSFAKCJI ŻYCIA! Do ograniczenia CODZIENNEGO STRESU do MINIMUM! A o to w końcu Tobie, mnie i nam wszystkim przecież chodzi!      Pomysł na te WARSZTATY pochodzi wprost od moich Klientów.

Poznaj ich wypowiedzi, a zrozumiesz dlaczego postanowiłem powołać je do życia. Zrobiłem to z przekonaniem, bo każda z wypowiadających się poniżej osób to dzisiaj ZWYCIĘZCA.

     Ty także możesz nim zostać – choć nawet teraz Twój wewnętrzny krytyk mówi Ci pewnie coś zupełnie innego. Na razie go po prostu zignoruj, przynajmniej na kolejne kilka minut, by czytać dalej…

Skoro jest DOLEGLIWOŚĆ to jest i na nią LEKARSTWO!

Oto wypowiedzi moich Klientów, które zmotywowały mnie do powołania do życia warsztatów „GŁOS WEWNĘTRZNY – MÓJ WRÓG, MÓJ PRZYJACIEL”

     „Jestem osobą wrażliwą i często daję się ponieść dialogowi wewnętrznemu. Niestety w 99% przypadków prowadził mnie on w negatywnym kierunku. Dochodziło do sytuacji, w których traciłam nad nim kontrolę i nie potrafiłam kompletnie nad nim zapanować. Wtedy pojawiało się załamanie, a moje życie zamieniało się w koszmar. Codzienność stawała się wyzwaniem i przykrym obowiązkiem, a radości w życiu było brak. Teraz to się zmieniło. Adam pokazał mi metody jak sobie radzić w sytuacjach, gdy moje myśli brały nade mną górę i dał mi narzędzia, dzięki którym będę mogła sobie radzić w stresujących sytuacjach, które zbyt często prowadzą do zwątpienia w siebie. Teraz już mocno wierzę w swój sukces” – Julia, lat 27


     „Niby uważam się za fajną osobę, jestem mamą i dobrą żoną. Także dobrym pracownikiem – pracuję jako logistyk w dużej firmie spedycyjnej. Niby znam swoją wartość, wszystko powinno być ok, a jednak ten wewnętrzny głos, a właściwie krytyk wiecznie psuje mi komfort mojego życia osobistego. „Nie dam rady” – „To jest niewykonalne” – „Co będzie jak mu powiem, co o nim myślę?” „Co oni sobie pomyślą?” „Boję się podjąć konkretną decyzję, bo to może wywołać jakieś – wymyślone – negatywne konsekwencje” – To tylko lżejsze gatunkowo przykłady tego co doprowadza moje codzienne życie do totalnego bałaganu. Chcąc to zmienić – a sama już sobie nie potrafiłam poradzić – o pomoc zwróciłam się do Adama. To coach i trener rozwoju osobistego, który od kilu sesji prowadzi mnie w kierunku odzyskania radości życia. Uczy mnie jak radzić sobie z tym, co mnie gryzie, z tym co dołuje i co osłabia wewnętrznie. Krok po kroku, powoli i systematycznie, lepiej poznaję siebie, swoje silne strony, swój potencjał, a co najważniejsze mam teraz pod ręką narzędzia prowadzące do pozytywnej zmiany. Już nie jestem zbyt emocjonalna w chwilach, gdy napotykam na jakieś przeszkody, kontroluję coraz lepiej swoje myśli, a stres zamieniam w twórcze działanie. Czuję, że powoli wychodzę na prostą. I wiem, że to tylko wstęp do lepszej jakości mojego życia osobistego, mojego związku, a także życia zawodowego” – Beata, lat 34


     „Zawsze łatwo ulegałem stresom. Przejmowałem się tym co myślą inni ludzie i za wszelką cenę próbowałem sprostać wymaganiom całego otoczenia. W końcu poczułem jakbym na barkach nosił ciężar całego świata i to, że z niczym sobie nie poradzę. Wtedy zwróciłem się o pomoc do Adama. Dzięki naszym spotkaniom odnalazłem równowagę w życiu i już wiem czym warto jest się przejmować, a czym nie i jakie są moje priorytety. Trzymam się tego i w końcu czuję, że to ja kontroluję świat moich myśli, a w rezultacie całe moje życie.” – Robert, lat 39

Zapisz się na warsztaty „GŁOS WEWNĘTRZNY – MÓJ WRÓG, MÓJ PRZYJACIEL” I ZAMIAST GO BEZKRYTYCZNIE I BEZREFLEKSYJNIE SŁUCHAĆ NAUCZ SIĘ Z NIM ROZMAWIAĆ!

Poznaj tajniki skutecznego zdobywania WIĘKSZEJ PEWNOŚCI SIEBIE, budowania Twojej ASERTYWNOŚCI, WIARY WE WŁASNE SIŁY oraz SATYSFAKCJONUJĄCEGO ŻYCIA – TAKIEGO NA JAKIE ZASŁUGUJESZ!

     Nie wiem, czy chcesz się wybrać na Mount Everest, polecieć w kosmos czy zrobić cos jeszcze bardziej SPEKTAKULARNEGO, ale jestem pewien, że chcesz po prostu być SZCZĘŚLIWY, WEWNĘTRZNIE ZINTEGROWANY i CIESZYĆ SIĘ CODZIENNYM ŻYCIEM!      Wiem, że często robisz dobrą minę do złej gry – a kto tak nie robi? Ale co z tego skoro, potem wracasz do domu, otwierasz kolejną butelkę wina i płaczesz do poduszki, albo zajadasz swoje smutki czekoladą. Nie musi tak być i możesz to zmienić.

WIEM, ŻE POTRAFISZ!          Tylko… Czy NAPRAWDĘ CHCESZ?

PREMIEROWE warsztaty „GŁOS WEWNĘTRZNY – MÓJ WRÓG, MÓJ PRZYJACIEL” odbędą się w dniu 21 LISTOPADA 2015, a więc w SOBOTĘ, o godz.10.00 w Gdańsku. Warsztaty trwają 5 godzin, do godz. 15.00. Obejmują 3 przerwy kawowe z poczęstunkiem na koszt organizatora.

PREMIEROWA CENA SPECJALNA TYCH WARSZATÓW WYNOSI 249,- ZŁOTYCH

REZERWACJA – CENA PREMIEROWA 249,- ZŁ

CENA KOLEJNEJ TURY WARSZTATÓW w GRUDNIU 2015 - 299,- ZŁOTYCH

5-TY GRUDZIEŃ – REZERWACJA – 299,- ZŁ


Możesz też dokonać wpłaty tradycyjnym przelewem na konto o numerze 

91 1030 0019 0109 8510 0063 0605

Pamiętaj by w tytule przelewu podać przynajmniej swój adres email oraz imię i nazwisko.


WYKUPUJĄC UDZIAŁ W WARSZTATCH OTRZYMUJESZ TAKŻE OPCJĘ  ZNIŻKI NA INDYWIDUALNĄ SESJĘ COACHINGOWĄ (60 MINUT) Z PROWADZĄCYM TE WARSZTATY W CENIE 199,- ZŁ

Prowadzący  to Adam KAPUSTA - CERTYFIKOWANY COACH ICC
ORAZ
TRENER ROZWOJU OSOBISTEGO!
MISTRZ INSPIRACJI I MOTYWACJI!

JEŚLI MASZ PYTANIA – SKONTAKTUJ SIĘ Z PROWADZĄCYM

Jeśli znasz innych „chorych” ;-) na przypadłość negatywnego wpływu GŁOSU WEWNĘTRZNEGO na ich życie, udostępnij to wydarzenie – wciągnę Cię wtedy na listę AMBASADORÓW mojej coachingowej marki 

www.adamkapusta.pl 

 share-on-fb

Inne wpisy:

Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie

Zamknij