COACHING KARIERY

Miezkasz i pracujesz w Dubaju i myślisz, a może marzysz nawet o awansie, ale nie masz w tej chwili na taki awans wielkich szans? A może chodzi Ci po głowie zmiana pracy?

KARIERA ZAWODOWA JAKO PODROZ

Zbliża się assessment centre? A może Twój appraisal meeting? Chodzi Ci po głowie myśl… “Może zbyt długo jestem już w tej firmie”?


Każde z tych pytań rodzi następne, w tym jedno o OGROMNYM dla Twojej przyszłości znaczeniu:

CO DALEJ Z MOJĄ KARIERĄ ZAWODOWĄ?

Może faktycznie warto się nad tym dobrze zastanowić?

Nie czekać zbyt długo na moment, w którym:

- szefowa działu HR wraz z Twoim przełożonym niespodziewanie zaproszą Cię na rozmowę,

- Twoja najbliższa przyjaciółka lub przyjaciel dostanie nagły awans, choć Ty o nim marzyłaś(eś) od miesięcy lub lat,

- firma w której pracujesz ogłosi Assessment Centre, a Ty będziesz nań kompletnie nie gotowa(y), weźmiesz w nim co prawda udział, ale nerwy, stres i emocje dopadną Cię z taką siłą, że ta wyjątkowa okazja na upragniony awans przejdzie Ci koło nosa?

COACHING KARIERY przestał w obecnych czasach być luksusem, a stał się raczej KONIECZNOŚCIĄ, no chyba, że wolisz dryfować z wiatrem i rozwijać swoje życie zawodowe w oparciu o przypadek i ewentualny łut szczęścia.

Jeśli poważnie myślisz o tym JAK PLANOWAĆ I ŚWIADOMIE STEROWAĆ SWOJA KARIERĄ ZAWODOWĄ pomyśl o COACHINGU KARIERY – czyli o profesjonalnej metodzie ZARZĄDZANIA SWOJĄ PRZYSZŁOŚCIĄ.

W ramach INDYWIDUALNEJ SESJI COACHINGU KARIERY:

- zdiagnozujesz swoją obecną sytuację zawodową,

- sprawdzisz, w których obszarach posiadasz najcenniejszy potencjał, który warto rozwijać,

- dowiesz się, w jakich obszarach Twojego zawodowego warsztatu potrzebne będą zwiększone wysiłki, by wynieść Twoje umiejętności (miękkie i twarde) na wyższy poziom,

- zaplanujesz kolejne kroki ku temu by budować swój zawodowy potencjał, - określisz możliwe kierunki rozwoju, - dokonasz właściwych wyborów, co do tych kierunków lub po prostu jednego z nich,

- ustalisz detaliczny plan działania, by osiągnąć te cele, które w ramach COACHINGU KARIERY wyznaczysz, - poznasz narzędzia, które pozwolą Ci na skuteczną realizację tych planów.

Jeśli chciałbyś zapanować nad przebiegiem swojej KARIERY i prowadzić ją według dobrze wypracowanego PLANU zapraszam Cię do współpracy!

Dlaczego ja? Popatrz jak wyglądała (tylko w części, bo była znacznie bogatsza) dokładnie w przedstawionej poniżej kolejności, moja kariera zawodowa:

STUDENT EKONOMII => KELNER => ASYSTENT WŁAŚCICIELA PRYWATNEJ FIRMY IMPORTOWEJ => PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY = > AREA SALES MANAGER => KEY ACCOUNT MANAGER (POLSKA) => GENERAL MANAGER (KRAJE BAŁTYCKIE) = > DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY (EUROPA CENTRALA I WSCHODNIA) => HEAD BUSINESS & EXECUTIVE COACH & TRAINER

Czy muszę jeszcze coś dodawać, byś wiedział(a), że wiem jak Ci asystować w BUDOWIE i PLANOWANIU ROZWOJU TWOJEJ KARIERY ZAWODOWEJ?

Do zobaczenia!

Zadzwoń (lub wyślij SMS-a, a oddzwonię) + 971 55 77 07 057

PIERWSZA SESJA (ok, 75-90 minut, cena specjalna dla moich mieszkających w UAE rodaków) to 500,- AED  

KOLEJNE SESJE (2-GA, 3-CIA, 4-TA) to 400,- AED 

PAKIET 4-ECH SESJI to 1400,- AED (płatny z góry) 

KILKA BARDZO KREATYWNYCH SESJI COACHINGU KARIERY,
by ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE!

KLIKNIJ PONIŻSZY OBRAZEK BY WYSŁAĆ MAILA Z TWOIM ZAPYTANIEM O TERMIN LUB DETALE!

COACHING KARIERY termin

 

Inne wpisy:

Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie

Zamknij