COACHING KARIERY DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW


NOWOCZESNE WARSZTATY COACHINGOWE 

Jeśli jesteś UCZNIEM DWÓCH OSTATNICH KLAS LICEUM lub STUDENTEM albo też NIEDAWNO ROZPOCZĄŁEŚ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ  i wciąż – jak bumerang – powraca do Twojej głowy pytanie „CO DALEJ?” to jesteś we właściwym miejscu!

Te warsztaty są dla Ciebie.

Polecam je także nauczycielom szkół średnich i niektórym wykładowcom akademickim. Wiedza, którą się Państwo dzielicie ze swoimi uczniami jest kluczowa i niezastąpiona. To fakt!

A CO GDYBY JĄ UZUPEŁNIĆ O NOWOCZESNE NARZĘDZIA PLANOWANIA KARIERY ZAWODOWEJ?

Znajdziecie ją Państwo poniżej.


Warsztaty Kariery, które prowadziłem niedawno na Targach Kariery Expo 2105 spotkały się z ogromnym zainteresowaniem.

Otrzymałem od ich uczestników wiele pozytywnych opinii… ale także zapytań o możliwość rozszerzenia ich formuły, tak by każdy chętny mógł gruntownie poznać, przejść, a potem zrealizować proces PLANOWANIA SWOJEJ KARIERY.

Oto kilka opinii uczestników:

Hej Adam,
Dlaczego takich warsztatów kariery nie było na rynku, gdy jeszcze się uczyłam w liceum, a potem studiowałam? Mogłabym być dzisiaj dużo lepiej przygotowana do startu w moje zawodowe życie. Ale i tak dobrze, że mogłam je odbyć teraz, na Targach Pracy w Gdańsku. Dzięki za możliwość zapoznania się z niezbędnymi narzędziami planowania kariery oraz za Twój inspirujący i motywujący wpływ na moje działania w tym kierunku. Teraz wszystko jest prostsze łatwiejsze i z pewnością to, czego się o sobie dowiedziałam oraz narzędzia,
które zaoferowałeś bardzo mi się przydadzą!
Pozdrowienia. -  Magdalena


  Witam, Pozostaję pod ogromnym wrażeniem Warsztatów Kariery, które Pan prowadził na Expo 2105 w Gdańsku. Niedługo postaram się skontaktować w sprawie indywidualnego spotkania.
Pozdrawiam serdecznie. - Piotr


Cześć Adam,
To był ciekawy tydzień ze świetnym zakończeniem – dzisiaj dostałam telefon – dostałam pracę, w zawodzie, tak jak chciałam! :-) Dzięki udziale w warsztatach wiem, co muszę poprawić, czego unikać i do czego zmierzam. To miłe uczucie. Jestem zmotywowana, bo nawet mały sukces mnie napędza :-) Pozdrawiam, 
- Klaudia 


Dzień dobry,
Uczestniczyłam dzisiaj w warsztatach, które Pan przeprowadził. Żałuję, że trwały tak krótko – były bardzo ciekawe i inspirujące. Zaczęłam się zastanawiać, w którym kierunku starać się poprowadzić swoją ścieżkę kariery. A obecnie jestem po tzw. chaosie i w momencie akceptacji mojej sytuacji (straciłam pracę miesiąc temu i intensywnie poszukuje nowej). Chętnie wprowadzę w życie i w swoje plany to, czego się dzisiaj nauczyłam i sięgnę po polecane „lektury” :-) 
- Dorota


Witaj Adamie.
Musiałam wyjść przed końcem dzisiejszego interaktywnego warsztatu kariery… Warsztaty jednak uznaję za kluczowe dla mojego celu i chcę dokończyć ćwiczenia, które zaproponowałeś. Proszę o literaturę, chętnie zajrzę. Pozdrawiam i dziękuję za świetnie spędzony czas. Jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam, – Marzena


 smile_love_happiness_girl_face_young_self_hd-wallpaper-618480

Klaudia, Marzena, Dorota, Magdalena i Piotr już wkroczyli na kolejny etap rozwoju swoich karier. A to tylko początek. Wszyscy uczestnicy tych warsztatów szybko zorientowali się i zgodzili, że NAJWAŻNIEJSZY JEST FUNDAMENT I PIERWSZY KROK.  

Przeczytaj uważnie jeszcze raz!
Pierwszy krok wcale NIE JEST NAJTRUDNIEJSZY, on jest NAJWAŻNIEJSZY. Podobnie jak FUNDAMENT, który te warsztaty stanowią.

Ta czwórka moich nowych znajomych dobrze o tym wie i już ma ten krok za sobą. Uff! A Ty?

1) Czy możesz pozwolić sobie na to, by Twoi potencjalni konkurenci – często rówieśnicy – do następnego kroku w karierze – awansu czy objęcia stanowiska w nowej firmie – BYLI LEPIEJ NIŻ TY DO NIEGO PRZYGOTOWANI?

2) Czy chcesz zdać się na łaskę losu i bezwiednie płynąć z prądem Twojego zawodowego życia, czy może wolisz ŚWIADOMIE WPŁYWAĆ NA ROZWÓJ TWOJEJ KARIERY?

3) Jakimi metodami, technikami i narzędziami POSŁUGUJESZ SIĘ DZISIAJ PLANUJĄC i ROZWIJAJĄC TWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ?

CZY WIESZ, JAKIE TO NARZĘDZIA?
CZY O NICH SŁYSZAŁEŚ?

Klaudia, Marzena, Dorota i Piotr już je znają. Właśnie wyprzedzili swoją konkurencję w poszukiwaniu najlepszej ścieżki swojej kariery.

Oto możliwe opcje, których używają niektórzy z młodych ludzi stojących na jej początku. Spróbuj sam sobie odpowiedzieć, którą z tych opcji Ty aktualnie realizujesz, bądź zamierzasz realizować?

1)      PRZYPADEK – Co ma być to będzie! Znajdę jakąś tam pracę, zaaplikuję, może się uda?

2)      AKTYWNOŚĆ MAŁEGO STOPNIA – Przeglądam ogłoszenia na stronach internetowych, korzystam z poleceń znajomych i przyjaciół? Może z tych poszukiwań coś wyniknie, choć niekoniecznie praca o jakiej wcześniej marzyłam?

3)      PROWADZĘ ŚWIADOMĄ POLITYKĘ ROZWOJU MOJEJ KARIERY ZAWODOWEJ – wyznaczyłem sobie odpowiednie cele, wiem już, co dokładnie chciałbym robić, znam swoje silne i słabe strony. Korzystam z różnego rodzaju narzędzi rozwoju kariery, których zastosowanie daje mi dodatkowe atuty na rozmowie kwalifikacyjnej, na rozmowie z obecnym szefem o awansie i w innych sytuacjach, które nawiązują do mojego nieustannego zawodowego rozwoju.

Jaka opcja – taka przyszłość!
To zawsze będzie Twoja decyzja. Sam wybierzesz drogę,
którą zechcesz potem pójść.

Pomyśl tylko o tym, że mówimy tu o tym, co będzie się w Twoim życiu działo, przez najbliższe KILKADZIESIĄT LAT!

Na co więc zamierzasz postawić? Na PRZYPADEK, NA LUŹNE PODEJŚCIE czy NA KONKRETNY, PRZEMYŚLANY PLAN wsparty arsenałem narzędzi diagnostycznych na początku i tych, które „po drodze” pomogą Ci Twój zawodowy cel zrealizować.

To koniec! Ja wcale nie chcę Cię do niczego przekonywać! Ja po prostu chcę Ci pomóc w tym, byś sobie uświadomiła i uświadomił, że dzisiaj masz wszystkie atuty w swoich rękach.

Zadbaj więc o to, by były silne i by skutecznie prowadziły Cię do przodu, byś wiedział jak po nie sięgać po nie w zaplanowany, w głęboko przemyślany  sposób.
W tym akurat mogę Ci z pewnością pomóc.

Skąd ta pewność?

- Mam za sobą 30 lat bogatej w doświadczenia, wzloty i upadki kariery zawodowej. Na jej drodze spotykałem ludzi wspaniałych – moich mentorów. A także idiotów i kompletnych osłów. 

- Mam kwalifikacje i doświadczenie z wielu różnych branży, z różnych obszarów biznesu i z bardzo różnych zawodowych sytuacji.

- Zarządzałem ludźmi i oni mną zarządzali.

- Kierowałem różnymi zespołami ludzkimi i sam byłem ich członkiem.

- Jestem doświadczonym coachem (z certyfikatem ICC) i dzięki temu mam w swoim arsenale wiele nowoczesnych narzędzi, których nie znajdziesz w internecie, w książkach czy innych miejscach.

PROGRAM WARSZTATÓW
(prowadzonych w duchu nowoczesnego coachingu,
i obejmujących
5 INSPIRUJĄCYCH, PRAKTYCZNYCH NARZĘDZI COACHINGOWYCH)

 1. CO NAMI KIERUJE W POSZUKIWANIU ZATRUDNIENIA?
 2. WSZYSTKO JEST DROGĄ
 3. GDZIE JEST POCZĄTEK TWOJEJ KARIERY I GDZIE JEST JEJ KONIEC?
 4. OD CZEGO MAM ZACZĄĆ?  CZY CV TO WŁAŚCIWY STARTER?
 5. SYSTEM TWOICH OSOBISTYCH WARTOŚCI I MOTYWACJI
 6. MÓJ ZAWODOWY CEL – JAK GO WYZNACZYĆ?
 7. ANALIZA SWOT – TWÓJ OSOBISTY POTENCJAŁ W CAŁEJ OKAZAŁOŚCI
 8. JAK MAM SIĘ PRZYGOTOWAĆ? NARZĘDZIA
 9. QUI VA PIANO VA SANO E VA LONTANO – PROCES
 10. MODEL ZMIANY
 11. MATRYCA TWOJEGO ZAWODOWEGO CELU
 12. PRZESZKODY I OBAWY – ZROZUM JAK DZIAŁAJĄ I POZBĄDŹ SIĘ ICH

Gwarantuję, że wszystko, co znajdziesz w ich programie otrzymasz nawet z nadwyżką.

Bo jestem także dość dobrym mówcą,
motywatorem i inspiratorem.

Zarażam entuzjazmem i sprawnie dopinguję tych, którzy mają determinację i wolę, by swoim życiu nie polegać wyłącznie na przypadku, ale świadomie wyznaczać kolejne kroki swojego zawodowego (i nie tylko) życia.

 

AK photo white background ICC logo 1  

Prowadzący warsztaty Adam Kapusta – kliknij zdjęcie


OFERTA SPECJALNA DLA SZKÓŁ I WYŻSZYCH UCZELNI – GRUPY ZORGANIZOWANE

   30-40 osób, – inwestycja to 50,- złotych za osobę,
41-80 osób, inwestycja to 40,- złotych za osobę,
    81-120 osób – inwestycja to 30,- złotych za osobę.

(ceny te ulegną zmianie od 2016 roku, jeśli Ty lub Twoja szkoła chcecie z nich skorzystać, to warto dokonać rezerwacji i wpłaty zaliczki do 20 grudnia 2015 – w takim przypadku gwarantuję ich powyższy poziom)

Rezerwacja, wstępne zapytania dla grup i dla osób indywidualnych, prześlij maila na ten adres adam@adamkapusta.pl

Po dokonaniu rezerwacji umawiam się z Państwem na spotkanie i prezentuję – w skrócie – przebieg warsztatów wskazanym przez szkołę decydentom. Nie kupujecie Państwo „kota w worku”, a sprawdzony, przetestowany już na rynku produkt.


UWAGA!
Pierwsze 5 szkół, które się zgłoszą (mailowo na adres adam@adamkapusta.pl)
do dnia 8-go grudnia 2015 do godz. 14.00,
otrzymają ofertę specjalną, w praktyce oznaczającą,  przeprowadzenie tych warsztatów w cenie 1000,- złotych (netto), bez względu na ilość zgłoszonych uczestników warsztatów
(maksymalna liczba to 120 osób lub 4 klasy szkolne lub grupy studenckie).


V LO im. Stefana Żeromskiego w Gdańsku
oraz
Uniwersytet Gdański
- jestem Waszym absolwentem -
w przypadku zainteresowania współpracą proszę o kontakt, dla Was przygotuję ofertę specjalną.


Jeśli działasz proaktywnie i faktycznie chcesz mieć wpływ na swoją własną karierę zawodową poleć te warsztaty kolegom lub Twoim nauczycielom.

 share-on-fb


Pozostałe WARSZTATY, które mam w swojej ofercie i które mogą się przydać wszystkim młodym osobom, będącym na początku swojego życia, nie tylko zawodowego.

- JESTEM ASERTYWNA
- ROZMOWA KWALIFIKACYJNA
- TWÓJ OSOBISTY LIFE COACHING
- GŁOS WEWNĘTRZNY – MÓJ WRÓG, MÓJ PRZYJACIEL

NA ZAMÓWIENIE OPRACOWUJĘ RÓWNIEŻ KAŻDE INNE
WARSZTATY Z ZAKRESU TAK ZWANYCH MIĘKKICH KOMPETENCJI I UMIEJĘTNOŚCI JAK NA PRZYKŁAD:

– KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA
- PRAKTYCZNE METODY OSIĄGANIA SUKCESÓW
- AUTOPREZENTACJA 

GWARANCJA FB

  

GWARANCJA – udzielam 100% gwarancji na wszystkie moje warsztaty. W praktyce oznacza to, że jeśli po wzięciu udziału w moich warsztatach, stwierdzisz, że jesteś z nich niezadowolony i nie przyniosły Ci spodziewanej satysfakcji.. zwracam Ci pieniądze!

Skąd taka moja pewność? Zapisz się i przekonaj!


uk flag

WARSZTATY MOGĄ BYĆ RÓWNIEŻ
PROWADZONE W JĘZYKU ANGIELSKIM! 
(coaching kariery + lekcja jęz. angielskiego w jednym)


poland-30144_640

 

WARSZTATY PROWADZĘ WE WSZYSTKICH SZKOŁACH
I NA UCZELNIACH NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
(po dodatkowych uzgodnieniach w przypadku lokalizacji
powyżej 100 km od Gdańska)


KOSZT UCZESTNICTWA W WARSZTATACH dla osób indywidualnych to 249,- złotych

KOSZT UCZESTNICTWA W WARSZTATACH dla osób indywidualnych w wieku 17- 25 lat, to 199,- złotych
(ja też kiedyś byłem studentem i uczniem) 

Inne wpisy:

Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie

Zamknij