Coaching 50+ Warsztaty

  

50 + box Żarty się skończyły! Masz już prawie 50 lat, a może nawet przekroczyłeś 50-ty rok życia. Jesteś po prostu 50 plus (50+)! To fakt, którego nie zmienisz!  CO DALEJ? Możesz czytać dalej lub od razu wykupić miejsce. Nie pracujemy w tłumie, lecz w kameralnej inspirującej i kreatywnej atmosferze.

Po to byś jak najwięcej skorzystał. Dzieci już „wyszły” z domu! Pewnie jesteś na własnym rozrachunku – wiem, cały czas im trochę pomagasz – lecz… 

CZY NIE CZAS ZNÓW POMYŚLEĆ O SOBIE? JAK WYKORZYSTAĆ WSZYSTKO TO, CO W ŻYCIU JUŻ OSIĄGNĄŁEŚ? CO ZROBIĆ, BY PONOWNIE ZAKWITNĄĆ KREATYWNOŚCIĄ, PASJĄ i RADOŚCIĄ ŻYCIA, które „po drodze” trochę gdzieś WYBLAKŁY?

CO ZROBIĆ Z TYM OGROMNYM POTENCJAŁEM, KTÓRY ZAWSZE W TOBIE SIEDZIAŁ, A TERAZ MÓGŁBY I POWINIEN ZOSTAĆ JAK NAJEFEKTYWNIEJ WYKORZYSTANY? MOŻNA COŚ Z TYM ZROBIĆ, ponieważ każdy, tak, tak – KAŻDY z UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW, a więc i Ty, otrzyma ode mnie DODATKOWO WYJĄTKOWY PREZENT czyli JEDNĄ – GRATISOWĄ – PROFESJONALNĄ, i to co najważniejsze INDYWIDULANĄ (1:1) – SESJĘ COACHINGOWĄ, w dowolnym uzgodnionym z Tobą terminie, wkrótce po warsztatach.

Będzie ona KONTYNUACJĄ tego czego dowiesz się i wprowadzisz w swoje życie, dzięki warsztatom. Będzie więc dalszy ciąg i moje wsparcie w Twoich kolejnych krokach po ich zakończeniu! To chyba dobrze, prawda?

CENA 449,- PLN BEZPOŚREDNI LINK DO PayPal – WYKUP TWÓJ UDZIAŁ

    Rejestracja na WARSZTATY => adam@adamkapusta.pl (w temacie maila wpisz po prostu: WLC50+). Odezwę się wkrótce po rejestracji!

Możesz też zakupić udział w warsztatach robiąc przelew kwoty 449,- ZŁ na konto: 91 1030 0019 0109 8510 0063 0605. W tytule przelewu wpisz 50+ oraz koniecznie swój adres email.

Sam jestem – tak jak TY, jak ONA i ON w wieku 50+ I STARAM SIĘ ZROBIĆ Z TEGO FAKTU WŁAŚCIWY UŻYTEK! Wykorzystuję swój WRODZONY i WYUCZONY POTENCJAŁ oraz DOŚWIADCZENIE po to, by DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ, SIĘGAĆ PO KOLEJNE SUKCESY, SPEŁNIAĆ SWOJE (a MOŻE TAKŻE TWOJE?) MARZENIA!!! Jestem PROFESJONALNYM, CERTYFIKOWANYM COACHEM, czyli kimś, kto POSIADA ODPOWIEDNIE DOŚWIADCZENIE, KWALIFIKACJE i WARSZTAT PRACY, który teraz TY możesz WYKORZYSTAĆ na WŁASNE POTRZEBY!

MOJA USŁUGA (bo służę w ten sposób innym) tym się różni od tego co proponują inni, że…JESTEM mniej więcej W TWOIM WIEKU.  ROZMAWIAMY O SPRAWACH, o KTÓRYCH MAMY TAKIE SAMO, bądź PODOBNE POJĘCIE. MAMY PODOBNY STAŻ ŻYCIOWY!

Jak miałbyś rozmawiać o Twoich najskrytszych sprawach, najgłębszych czasem emocjach z kimś, kto jest 2 razy młodszy od Ciebie i wciąż niewiele wie o życiu i dopiero zbiera swoje poważne, życiowe doświadczenia? 

Ty i ja, jesteśmy rówieśnikami, wiemy, co znaczy ból i radość, czym jest rozczarowanie, gorycz i smutek codzienności. Ale wiemy też i czujemy, na co nas jeszcze stać, tylko być może potrzeba nam tego impulsu, by solidnie wziąć się za siebie i pokierować swoją przyszłością tak, by znów poczuć radość, spełnienie i szczęście!

JESTEM GŁĘBOKO PRZEKONANY, ŻE POTRAFIĘ CI POMÓC WYKRZESAĆ ISKRĘ, KTÓREJ SPRAWCZA MOC JEST CI POTRZEBNA! JESZCZE SIĘ ZASTANAWIASZ? ROZUMIEM TO! CZY JEDNAK CHCESZ POCZEKAĆ AŻ – razem czy osobno – DOJDZIEMY DO 100-KI?  WIESZ, WTEDY MOŻE BYĆ o 50+ LAT… ZA PÓŹNO! TERAZ albo NIGDY! 

WARSZTATY LIFE COACHING 50+ to WYJĄTKOWA OKAZJA, by W SZYBKI, NIESKOMPLIKOWANY SPOSÓB POWRÓCIĆ do REALIZACJI SWOICH PASJI i SWOICH MARZEŃ! KILKA SOLIDNYCH GODZIN PRACY NA TYCH WARSZTATACH DA CI WSZYSTKIE POTRZEBNE NARZĘDZIA, by ZRESTARTOWAĆ SWOJE ŻYCIE.

NIE NAMAWIAM CIĘ DO TEGO BYŚ ZACZĄŁ WSZYSTKO OD NOWA (choć to także możliwe), LECZ DO TEGO BYŚ SPRÓBOWAŁ(A) TU i TERAZ POPRAWIĆ JAKOŚĆ TWOJEGO ŻYCIA WE WSZYSTKICH, BĄDŹ WYBRANYCH JEGO OBSZARACH jak: relacje osobiste, finanse, miłość, rodzina, zdrowie, czas wolny i wiele innych. 

SAM(A) ZDECYDUJESZ, KTÓRE TO OBSZARY! Zanim zapoznasz się z PROGRAMEM WARSZTATÓW mam też dla CIEBIE KONKRETNY i WARTOŚCIOWY PREZENT! Każdy, tak – KAŻDY z UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW, a więc i Ty, po ich odbyciu, otrzyma ode mnie JEDNĄ – GRATISOWĄ – PROFESJONALNĄ, i to co najważniejsze INDYWIDULANĄ (1:1) – SESJĘ COACHINGOWĄ, w dowolnym uzgodnionym z Tobą terminie.

Czy stać Cię na to by nie skorzystać z tej WYJĄTKOWEJ, NIEDOSTĘPNEJ GDZIE INDZIEJ OFERTY? 

Wracając do WARSZTAÓW… DZIĘKI TWOJEMU W NICH UCZESTNICTWU ZAPLANUJESZ SWOJE PIERWSZE I KOLEJNE KROKI ORAZ ZAOPATRZYSZ SIĘ W NARZĘDZIA, KTÓRE POMOGĄ CI W REALIZACJI TEGO NOWEGO WYZWANIA! Oto program tych WARSZTATÓW w skrócie:

1. Przeprowadzisz DIAGNOZĘ TWOJEJ OBECNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ

2. Ustalisz, CO KONKRETNIE I JAK CHCESZ ZMIENIĆ!

3. Konsekwentnie WYZNACZYSZ CELE TWOJEGO DZIAŁANIA!

4. Precyzyjnie OKREŚLISZ TWÓJ OSOBISTY POTENCJAŁ (potrzebny do realizacji tych celów)!

5. Nakreślisz TWÓJ OSOBISTY PLAN DZIAŁANIA!

6. Dowiesz się JAK POKONYWAĆ POTENCJALNE PRZESZKODY I OGRANICZENIA!

=> Z warsztatów wyjdziesz, jako KTOŚ zupełnie INNY!

=> Opracujesz NOWĄ, ŚWIEŻĄ WIZJĘ TWOJEGO ŻYCIA!

=> ROZPOCZNIESZ, bądź BĘDZIESZ KONTYNUOWAĆ SWOJĄ  DROGĘ DO REALIZACJI TWOICH MARZEŃ!

Zarejestruj swój udział pisząc (w temacie wiadomości: WLC50+) i wyślij na ten adres => adam@adamkapusta.pl Odezwę się wkrótce po rejestracji!

Jeśli masz pytania lub ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych warsztatów, a także mojej oferty możesz skorzystać z maila: adam@adamkapusta.pl lub telefonu +48 607 291 370

Certified International Coach Adam Kapusta

Inne wpisy:

Korzystając ze strony akceptujesz pliki cookie

Zamknij